O mnie

KILKA SŁÓW O MNIE...

Nazywam się Małgorzata Metlicka. Z zawodu jestem grafikiem komputerowym posiadającym pasję do fotografowania. Fotografią interesuję się od dziecka. Robieniem zdjęć zaraziłam się od starszej siostry, która początkowo pożyczała mi swój aparat.

Kiedy miałam już możliwości kupiłam mojego pierwszego Nikona. Mając lustrzankę mogłam swobodnie fotografować i zdobywać coraz większe doświadczenie w dziedzinie fotografii.

Obecnie tworzę grafiki (głównie użytkowe) dla firm i indywidualnych klientów oraz zajmuję się w dużym stopniu fotografią portretową, a także krajobrazową.

Łącząc zawód z pasją w wolnych chwilach uczę się technik fotomanipulacji.

Swoje umiejętności staram się stale udoskonalać i z dnia na dzień podnosić sobie poprzeczkę.

Zachęcam do obejrzenia mojej galerii zdjęć i projektów. Mam nadzieję, że wam się spodobają moje prace.

Agata Bednarczyk

”Gosia ma dużo cierpliwości do osób, które fotografuje. Ma wiele pomysłów na to, jak wykonać zdjęcie, by model (klient) był zadowolony. Po sesji daje wybór, które zdjęcia mają zostać przerobione. Uśmiechnięta dziewczyna i do pogadania O WSZYSTKIM - świetna atmosfera w trakcie sesji ;)”

Patryk Tomasz Czeszejko

"Najważniejszą rolę w jakiejkolwiek działalności odgrywa zapał do pracy i chęć samodoskonalenia" - Ja 😉 Powiem tyle: Ta Pani to Posiada 😉 Pozdrawiam i życzę Wysokich Lotów ;)"

Arleta Skrzek

"Małgosia - miła, grzeczna dziewczyna, dla której najważniejszy jest klient. To dla niego Gosia dopasowuje się pod każdym względem. Profesjonalna obsługa i jej rosnące doświadczenie oraz wiedza sprawia, że każde jej zdjęcie nabiera charakteru. Jej duża wyobraźnia wspomaga wymagania klienta, które stają się jej głównym celem. Jako klientka byłam z niej zadowolona. Serdecznie polecam! ;)"

Michał Rapp

"Polecam jak najbardziej! 😉 profesjonalne fotografie oraz Pani fotograf bardzo ambitna i sympatyczna ;)"